Financie

Úvery


Vybrali ste si z ponuky nehnuteľností?


Našli ste svoje  vysnívané bývanie  a nemáte potrebné financie?


Je Vašou jedinou možnosťou hypotekárny úver?


Ťažia Vás staršie úvery, či iné splátky, ktoré už nedokážete zvládnuť?


Náš tím hypotekárnych špecialistov  Vám rád pomôže získať hypotekárny, či spotrebný́ úver za najlepších možných podmienok pre Vás. Spolupracujeme so všetkými  bankami na slovenskom trhu. Všetko pre Vás vybavíme bez zbytočného chodenia po bankách, úradoch, či iných inštitúciách. Využívame informácie z finančného trhu v prospech svojich klientov na riešenie ich cieľov.


Zabezpečujeme najlepšie riešenia hypotekárnych úverov, ktorými klienti môžu financovať kúpu bytov, rodinných domov alebo pozemkov. Vďaka nášmu know-how vieme pripraviť atraktívne ponuky a riešenia.


Na rozdiel od ponuky z jednej banky, my analyzujeme celý hypotekárny trh, poznáme situáciu na trhu, vieme, kde a za akých podmienok vie klient získať optimálny hypotekárny úver a zároveň dokáže na hypotéke ušetriť.


POISTENIE


Našim prvoradým cieľom je ochrana našich klientov pred následkami nepriaznivých životných situácií, akými sú strata zamestnania, dlhodobá choroba, invalidita, či dokonca smrť. Nedokážeme Vás ochrániť pred vznikom týchto nepríjemností, ale dokážeme zabrániť tomu, aby tieto udalosti nemali negatívny vplyv na Vaše osobné finančné prostriedky a životnú úroveň. Pomôžeme Vám vyriešiť oblasti životného aj neživotného poistenia, ako je napríklad poistenie automobilu, Vašej nehnuteľnosti, alebo zodpovednosť voči zamestnávateľovi.


Naše služby platia banky a poisťovne Vy ich máte zdarma. Nič neplatíte.


Kontaktujte nás, sme ochotní Vám pomôcť.

  • spoľahlivo
  • bezpečne
  • profesionálne
  • kvalitné služby
  • finančný servis

VIAC INFORMÁCII