O nás

Vítame Vás na stránke realitnej kancelárie Diamant real. Samostatne pôsobíme na trhu s realitami viac ako 9 rokov. Teraz prišiel čas na vytvorenie realitnej kancelárie, ktorá Vám poskytne svoje profesionálne služby pri predaji, kúpe alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti. Máme za sebou množstvo zrealizovaných obchodov. Radi poskytneme svoje služby aj Vám. Ceníme si Vašu dôveru.


 


Našou prioritou je spokojnosť nášho klienta či ste predávajúci alebo kupujúci.


Ak ste predávajúci, radi Vám pomôžeme predať Vašu nehnuteľnosť v čo najkratšom čase a za čo najvyššiu cenu.


Vaša nehnuteľnosť sa pripraví na prezentáciu, príde profesionálny fotograf ktorý vytvorí profesionálne fotografie, videoobhliadku prípadne 3D sken. V súčasnej dobe už nestačí mať len fotografie. Kupujúci si chce pozrieť nehnuteľnosť pred samotnou obhliadkou a nestrácať čas pri nehnuteľnosti, ktorá nebude podľa jeho predstáv. Vytvorí sa pôdorys a presný popis. Samotná prezentácia na internete nie je len inzerát, ale aj samostatná webová stránka nehnuteľnosti, ktorú propagujeme na sociálnych sieťach a zasielame potencionálnym kupujúcim.


Kupujúcemu pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a poistenia našimi finančnými špecialistami.


 


Ak neviete nájsť nehnuteľnosť podľa vašich predstáv, radi si vypočujeme Vašu predstavu o novom bývaní a pokúsime sa Vám nájsť nehnuteľnosť čo najviac sa približujúcu Vašim predstavám a možnostiam.


 


Pri predaji v spolupráci s advokátkou zaistíme všetku zmluvnú dokumentáciu, úschovu zálohovej platby, k zaisteniu hladkého priebehu predaja. Na kataster doručíme kúpne aj záložné zmluvy, návrh na vklad. Pomôžeme pri prepise energií a odovzdaní nehnuteľnosti.


 


Tešíme na spoluprácu.


 


Kontaktujte nás Adriana 0904080271


                        Helena0903063460


                        Andrea0903552393


 

  • spoľahlivo
  • bezpečne
  • profesionálne
  • kvalitné služby
  • finančný servis

VIAC INFORMÁCII